فشار رسانه ها نتیجه داد/ وزیر جهاد کشاورزی از سدکوهبرد بازدید کرد

بعد از انتشار رسانه این کج سلیقه گی و غفلت نهایتا وزیر به همراه هیات همراه از سدکوهبرد بازدید به عمل آورد.


اَفتونیوز _ برنامه کاری وزیر جهادکشاورزی صبح امروز در رسانه ها انتشار یافت و انتشار این برنامه در شبکه های اجتماعی واکنش های را در پی داشت.
در برنامه تدوین شده سفر وزیر مذکور بازدید از پروژه های مانند طرح آبرسانی که بیشتر در حوزه فعالیت های وزارت نیرو است و یا بازدید از جاده دهدشت و پاتاوه بود که باز چندان ارتباطی به وزیر جهاد کشاورزی نداشت، قرار گرفته بود اما پروژه سد خاکی کوهبرد که طرحی با اهداف کشاورزی مردم منطقه و زمین های حاصل خیز بود در اولویت کاری وزیر مذکور قرارنداشت


(برنامه کاری وزیر نشان میدهد از سدکوهبرد در اولویت نبوده است)

بعد از انتشار رسانه این کج سلیقه گی و غفلت نهایتا وزیر به همراه هیات همراه از سدکوهبرد بازدید به عمل آورد.
وزیر جهاد کشاورزی در محل سد کوهبرد در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد : پروژه‌هایی که در این سفر از آن‌ها بازدید شد، بخش یادی از آن پروژه‌های آبی و خاکی بود که امیدواریم از محل اعتباراتی که در این سفر تأمین می‌شود بتواند برطرف شود.
وی افزود: پروژه‌ی سد خاکی کوهبرد انشاالله با این ۳۶ میلیارد تومان اعتبار تخصیصی بتواند تکمیل ‌شود. سد ایلی آباد بهمئی هم با ۳۷ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌ی آن تکمیل می‌شود. یکی دو پروژه بزرگ هم در منطقه داریم که یکی بحث دهدشت غربی است؛ ۵ هزار اراضی هست که تحول بزرگی در حوزه کشاورزی ایجاد می‌کند.