اَفتونیوز افشاگری می کند:

ماجراهای عجیب و غریب در دانشگاه علوم پزشکی!

این رسانه در نظر دارد پس از راستی آزمایی، در جهت تنویر افکار عمومی در خصوص موارد متعددی که اسناد و مدارک آن به دست تحریریه رسیده و عمده آنها نیز در دوران مدیریت دکتریزدانپناه در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اتفاق افتاده شفاف سازی کند.

اَفتونیوز _ در پی انتشار خبر ( اورژانس هوایی در کما/ پایگاه هوایی یاسوج تعطیل شد!) درپی این خبر گزارشات زیادی از سایر ادارات رسیده که در راس آن باتوجه به اهمیت سلامت مردم گزارشاتی از واگذاری های قراردادهای پیمانکاری به افرادخاص ، بکارگیری نیروهای خاص، انتصابات فامیلی و سیاسی،جابجایی های ردیف ها برای تحریریه اَفتونیوز ارسال شده است.
در همین راستا، این رسانه در نظر دارد پس از راستی آزمایی، در جهت تنویر افکار عمومی در خصوص موارد متعددی که اسناد و مدارک آن به دست تحریریه رسیده و در دانشگاه علوم پزشکی استان اتفاق افتاده شفاف سازی کند و آنها را به تدریج منتشر کرده و در اختیار عموم قرار دهد.
اعضای تحریریه اَفتونیوز از همه افراد و دلسوزانی که می‌توانند برای تکمیل این مستندات و راستی آزمایی مدارک، با ما همکاری داشته باشند دعوت می‌کند تا علاوه بر تماس، اگر اسناد و مدارکی نیز در این زمینه و دیگر موارد در اختیار دارند با ما در میان گذاشته و یا ارتباط برقرار کنند.
راههای ارتباطی شامل ایمیل و شماره تماس و واتساپ مدیرمسئول به شرح زیر است:
mahmoodaram@gmail.com
۰۹۲۱۷۴۴۹۳۲۶

مخاطبانی که میخواهند به صورت ناشناس مانده و هویت خود را افشا نکنند نیز می‌توانند از طریق آی دی تلگرام افتونیوز و یا ای دی شخصی مدیرمسئول با ما ارتباط برقرار کنند.
@aftonews
@mahmoodaram

با تشکر تحریریه سایت تحلیلی خبری اَفتونیوز