اختصاصی افتونیوز: آغاز تغییرات مدیریتی در استان/ اولین حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

اولین حکم استاندار به زودی برای معاون اقتصادی استانداری صادر می‌شود. به گزارش اختصاصی افتونیوز، سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین ابلاغ، احسان عسکری را به عنوان معاون اقتصادی منصوب مب کند. بر اساس این گزارش، عسکری دانش آموخته رشته اقتصاد و سالها به عنوان مدرس دانشگاههای کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کند. […]


اولین حکم استاندار به زودی برای معاون اقتصادی استانداری صادر می‌شود.

به گزارش اختصاصی افتونیوز، سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین ابلاغ، احسان عسکری را به عنوان معاون اقتصادی منصوب مب کند.

بر اساس این گزارش، عسکری دانش آموخته رشته اقتصاد و سالها به عنوان مدرس دانشگاههای کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کند.

این اولین انتصاب، اولین استاندار دولت سیزدهم در کهگیلویه وبویراحمد می باشد.

پیش از این، مسئولیت معاونت اقتصادی، بر عهده حشمت الله صمیمی دوست بود که از اعضای حزب اعتدال و توسعه در استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون ستاد انتخاباتی روحانی در انتخابات سال ۹۶ بود.

عسکری از نزدیکان سیدنصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج است.

وی در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی اصولگرایان بویراحمد و دنا به عنوان یکی از گزینه های مورد حمایت این جریان، کاندیدا شده بود که با ورود منتظریان به صحنه رقابتها به نفع وی کنار رفت.

به زودی دیگر انتصابهای استاندار نیز انجام می شود و تیم مدیریتی استانداری نیز تکمیل می شود.

یکی از مسایلی که این روزها در محافل سیاسی به گوش می رسید تاخیر در انتخاب تیم مدیریتی ارشد استانداری بود که احمدزاده نشان داده با صبر و تامل و دقت زیاد به دنبال بررسی و انتخاب تیم معاونان و مدیران همراه و همگام با سیاستهای دولت و نماینده عالی آن در استان است.