اما و اگر های انتخاب معاونت سیاسی و امنیتی استاندار

شمارش معکوس برای معرفی معاونت سیاسی و امنیتی شروع شده و در طی روزهای آینده معارفه خواهد شد‌ و این امر یکی از مهمترین آزمون ها برای استاندار خواهد بود.

اَفتونیوز _ از راهرو های استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر می‌رسد سید محمد موحد نماینده کهگیلویه برای معاونت سیاسی و امنیتی استانداری روی( ذوالفقار زمان) حساب باز کرده بود که با مخالفت وی روبه رو شد.
(زمان) بعد از ناکامی در تصدی صندلی استانداری چندان مایل نیست به معاونت سیاسی و امنیتی برود و در حال رایزنی برای مسولیتی در تهران است.
خبرها حاکی از آن است گزینه های بعدی نماینده کهگیلویه (سید جواد هاشمی) فرماندار اسبق ممسنی و پاسارگاد در استان فارس و همچنین (سید منصور تقوی) رئیس اسبق شبکه بهداشت کهگیلویه است اما این گزینه ها چندان باب میل استانداری و مجموعه دولت نیست. (سید علی احمد زاده) معتقد است گزینه های معاونت سیاسی و امنیتی باید به مراتب روزومه قویتری داشته باشند.
علاوه براین، به نظر می‌رسد (مهدی روشنفکر) قصد دارد ( شهرام مهدوی مطلق) مسئول سابق بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد را بعنوان معاون سیاسی و امنیتی معرفی کند.

اما اطرافیان و نزدیکان وی به شدت مخالف اتخاذ این تصمیم می باشند. حلقه نزدیک به نماینده بویراحمد، دنا و مارگون براین باور اند( مهدوی مطلق) به صورت سنتی در حلقه نزدیک به ستار هدایت خواه است.
دیگر اسمی که این روزها بر سر زبان ها افتاده (حمدالله اکوانی) ریاست بنیاد نخبگان استان و دانشیار اندیشه سیاسی دانشگاه یاسوج است، وی که بیش از اینکه چهره سیاسی باشد یک چهره علمی و دانشگاهی است و مشخص نیست مجمع نمایندگان استان چه واکنشی به این قضیه داشته باشند و آیا و مورد حمایت آنها قرار میگیرد یا نه ؟ اکوانی پیش از این در مقاطعی بعنوان گزینه ریاست دانشگاه یاسوج و صدا و سیمای استان مطرح بود.
به هرصورت بنظرمیرسد شمارش معکوس برای معرفی معاونت سیاسی و امنیتی شروع شده و در طی روزهای آینده معارفه خواهد شد‌ و این امر یکی از مهمترین آزمون ها برای استاندار خواهد بود.