زمین‌خورای در «سرگچینه» بویراحمد/ مردم جلوی استانداری تجمع کردند

یکی از این تجمع کنندگان در این زمینه گفت: ۵۷ هکتار از اراضی منطقه «سرگچینه» شهرستان بویراحمد با پارتی بازی به شخصی به نام (ف. ح) که ساکن این منطقه نیز نمی باشد، واگذار شده است.

مردم منطقه عشایری «سرگچینه» شهرستان بویراحمد در اعتراض به زمین خواری یک فرد در این منطقه، جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.

به گزارش افتونیوز به نقل از ایسنا، یکی از این تجمع کنندگان در این زمینه گفت: ۵۷ هکتار از اراضی منطقه «سرگچینه» شهرستان بویراحمد با پارتی بازی به شخصی به نام (ف. ح) که ساکن این منطقه نیز نمی باشد، واگذار شده است.

یکی دیگر از این تجمع کنندگان وی اظهار کرد: از مسئولان انتظار داریم اراضی عشایری(وُرد عشایری) حدود ۴۹۷خانوار عشایری را به یک فرد زمین خوار واگذار نکنند و از نابودی عشایر این منطقه جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: سال ۹۸ معاونت امور عمرانی استانداری نامه ای از امور اراضی استان خواسته که از هرگونه واگذاری اراضی به این فرد خودداری شود.

به گزارش ایسنا، «مجید احمدی»، فرماندار شهرستان بویراحمد که در جمع تجمع کنندگان جلوی استانداری حاضر شد در این خصوص گفت: این فرد به هر طریقی شده مجوزی اخذ کرده اما شورای تامین شهرستان مصوب خواهیم کرد که به علت وجود معارض نمی‌تواند هیچ کاری در این زمینه انجام دهد.

وی اظهار کرد: به علت معارضات محلی از هر گونه فعالیت این فرد جلوگیری خواهد شد.

تجمع مردم «سرگچینه» بویراحمد در اعتراض به یک زمین‌خواری در یاسوج

تجمع مردم «سرگچینه» بویراحمد در اعتراض به یک زمین‌خواری در یاسوج

انتهای پیام