حکم مدیرکلی برای جوان هم‌استانی در مرکز پژوهش‌های مجلس/ جزییات و عکس

وی از سال ۱۳۹۴ عهده دار مسئولیتهای گوناگون در حوزه‌ی آموزش و پرورش در مرکز پژوهشها بوده و ۴ سال به عنوان پژوهشگر برتر مرکز پژوهشها شناخته شده است. وی دانش آموخته‌ی مقطع دکتری در رشته‌ی ادبیات عرب میباشد.

جوان هم استانی به عنوان مدیرکل دفتر آموزش و فرهنگ مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

به گزارش اختصاصی افتونیوز، بنا به گزارش خبرگزاری مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، طی حکمی «دکتر موسی بیات» از مدیران جوان هم استانی به سمت «مدیرکل دفتر آموزش و فرهنگ مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی» منصوب شد.

بیات از سال ۱۳۹۴ عهده دار مسئولیتهای گوناگون در حوزه‌ی آموزش و پرورش در مرکز پژوهشها بوده و ۴ سال به عنوان پژوهشگر برتر مرکز پژوهشها شناخته شده است. وی دانش آموخته‌ی مقطع دکتری در رشته‌ی ادبیات عرب میباشد.

این جوان نخبه‌ی هم‌استانی مراتب ترقی و پیشرفت کاری خود را از معلمی شروع کرده و پس از سالها تلاش در حوزه‌ی پژوهشهای آموزشی و تالیف مقالات متعدد و نقش به سزایی که طی سالیان اخیر در ارائه و تنظیم اسناد کلان و بالادستی آموزش و پرورش ایفا کرده است، به سمت مدیریت کل دفتر آموزش و فرهنگ این مرکز برگزیده شد.

بیات متولد شهر لوداب شهرستان بویراحمد است و از نیروهای نزدیک به ایروان مسعودی اصل است که با حمایت وی و تلاش ، پشتکار و استعداد خود، توانست مسیر ترقی و پیشرفت را طی کند.

پایگاه خبری افتونیوز ضمن تبریک به این جوان نخبه‌ی هم استانی برای وی در منصب جدید آرزوی توفیق دارد.