استخدام خانوادگی در شرکت آبفای کهگیلویه/ جزئیات

جذب خانوادگی در آبفا در حالی است که بسیاری از افراد متخصص و دارای مدارک بالای دانشگاهی بیکار بوده و در خانه و خانواده ای جوانان بیکار زیادی هستند که بر اثر بیکاری دچار آسیبهای فراوان اجتماعی شده اند.

بر اساس اطلاعات رسیده به افتونیوز، در شرکت آبفای کهگیلویه نیروهایی از اقوام مدیرعامل جذب شده‌اند.

به گزارش افتونیوز، بر پایه این گزارش، «اسفندیار برخه» مدیرعامل آبفای استان اقدام به جذب برادرخانم خود در شرکت آبفای کهگیلویه کرده است.

استخدام خانوادگی آقای مدیرعامل به همین مورد ختم نشده و با اشاره وی، باجناقش نیز در شرکت مشاور طرف قرارداد شرکت آبفا مشغول به کار شده است.

جذب خانوادگی در آبفا در حالی صورت می‌گیرد که بسیاری از افراد متخصص و دارای مدارک دانشگاهی در سطح تحصیلات تکمیلی بیکار بوده و در هر خانه و خانواده ای جوانان بیکار زیادی هستند که بر اثر بیکاری دچار آسیبهای اجتماعی فراوانی شده اند.

در چندروز گذشته حکم شهردار بجنورد برای مادر زنش که وی را به عنوان مشاور امور بانوان شهردار منصوب کرده بود در کشور جنجال به پا کرد و دستمایه طنز در فضای مجازی نیز شده بود.

برخی نیز با انتقاد از این انتصاب، به استفاده شخصی و خانوادگی از منابع عمومی و بیت المال شهردار بجنورد به شدت انتقاد کرده بودند.

این سایت خبری آماده انتشار توضیحات آبفای استان در این خصوص می باشد.

هر چند از همین الان می توانیم حدس بزنیم که در جوابیه شرکت آبفا به خصوصی بودن شرکتی که این فرد را جذب کرده اشاره می کند اما همه می دانند که این کار نوعی دور زدن قانون و فرار از پاسخگویی است.

(اسامی افراد در دفتر سایت موجود است و در صورتی که نهادهای نظارتی درخواست کنند در اختیار آنان قرار داده می شود)