یادداشت
گفتگو و گزارش

یک هم استانی قهرمان کشتی سنگین وزن نونهالان کشور شد

در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر کشور فرنگی‌کاران کهکیلویه و بویراحمد ضمن کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز، بر سکوی سوم تیمی ایستادند.

یک هم استانی قهرمان کشتی سنگین وزن نونهالان کشور شد

به گزارش افتونیوز؛ در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی نونهالان چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور که به میزبانی شهر مشهد مقدس برگزار شد، نمایندگان شایسته استان با درخشش خود موفق به کسب ۲ مدال طلا یک نقره و یک برنز شدند.

بر پایه این گزارش در این رقابت‌ها در وزن ۴۴ کیلوگرم شاهرخ صدیق به مربیگری خوب عبدی نسب و باقری در دور اول استراحت داشت و در دوره‌های دوم و سوم و چهارم با نتیجه مشابه ۹ بر صفر بر کشتی‌گیرانی از استان‌های اردبیل ، تهران و کردستان غلبه کرد و به فینال مسابقات رسید، شاهرخ صدیق در فینال در یک کشتی حساس و نفس‌گیر توانست با نتیجه ۴ بر ۴ کشتی‌گیر پرقدرت خوزستان را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم ایلیا خردمند واعظ با مربیگری سجاد جوشن در دوره اول استراحت داشت و در دوره‌های دوم، سوم و چهارم با غلبه بر کشتی‌گیرانی از استان‌های کردستان، اصفهان و فارس با ضربه فنی به فینال مسابقات راه پیدا کند، خردمند واعظ در فینال هم توانست کشتی‌گیر آذربایجان شرقی را با ضربه فنی شکست دهد و به مقام قهرمانی این رقابت‌ها برسد.

در وزن ۳۸ کیلوگرم محمد پورابراهیمی با مربیگری احمد آرامیان توانست بر غلبه بر کشتی‌گیرانی از استان‌های ایلام ،تهران،کرمان و اردبیل به فینال مسابقات برسد، پورابراهیمی در فینال با شکست برابر کشتی گیر پرقدرت خوزستان به مقام دوم رسید.

در وزن ۵۷ کیلوگرم آرمین قاسمی با مربیگری عبدی نسب و باقری در دوره اول و دوم با غلبه بر کشتی‌گیرانی از استان‌های کرمانشاه و بوشهر و شکست مقابل کشتی‌گیر لرستان به گروه بازنده ها رفت که در این مرحله با غلبه برکشتی‌گیرانی از استان‌های مرکزی و اصفهان به مقام سوم این مسابقات نائل آمد.

در وزن ۵۲ کیلوگرم آریان صبور زاده به مقام پنجم رسید.

در نتایج تیمی استان کهگیلویه و بویراحمد به سرپرستی امید کمایی پس‌از استانهای خوزستان و مازندران به مقام سوم رسید.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها