یادداشت
گفتگو و گزارش

ماجرای جنگ شهاب حسینی و پارسا پیروزفر مقابل جواد عزتی و الناز حبیبی

در هفته‌ای که گذشت رقابت زیادی بین فیلم سینمایی تمساح خونی با بازی جواد عزتی و الناز حبیبی و فیلم مست عشق با بازی پارسا پیروزفر و شهاب حسینی برقرار شد.

ماجرای جنگ شهاب حسینی و پارسا پیروزفر مقابل جواد عزتی و الناز حبیبی

در هفته‌ای که گذشت رقابت زیادی بین فیلم سینمایی تمساح خونی با بازی جواد عزتی و الناز حبیبی و فیلم مست عشق با بازی پارسا پیروزفر و شهاب حسینی برقرار شد.

ماهرخ عباسپور: حالا تقریبا ده روز از شروع اکران فیلم سینمایی «مست عشق» می‌گذرد، فیلمی با کارگردانی حسن فتحی که در یک هفته گذشته با فروش ۳۴ میلیارد تومانی صدر نشین جدول گیشه است و در این مدت ده روز

«مست عشق» در روز اول اکران توانست ۵۰ هزار مخاطب را به سینما بیاورد و به نوعی رکوردشکنی انجام داد. پیش از این همواره فیلم‌های کمدی صدرنشین گیشه یودند و حالا این جزو معدود دفعاتی است که فیلم‌های غیرکمدی صدرنشین گیشه شده است.

اگر مجموع فروش ده روز گیشه را هم در نظر بگیریم«مست عشق » در مجموع ۴۶ میلیارد تومان فروش داشت که جایگاه دوم فروش گیشه کل را به خود اختصاص داد و«تمساح خونی» با کارگردانی جواد عزتی نیز با فروش ۱۳۰ میلیارد تومانی صدرنشین گیشه کل است اما در گیشه هفتگی با فروش ۱۰ میلیارد تومانی جایگاه دوم را دارد.

در حالیکه از اوایل اسفندماه سال گذشته، شایعات پراکنده درباره اکران نوروزی این فیلم در محافل سینمایی مطرح می شد، به یکباره و به دلایل نامشخص (و البته مشخص!) از گردونه اکران نوروز کنار رفت و زمزمه این شایعات از اکران نوروز به اکران عید فطر تبدیل شد. اما عدم اکران این فیلم در عید فطر باز هم بر حواشی نه چندان کم این فیلم افزود تا آنکه عوامل تولید فیلم با رونمایی از موسیقی تیتراژ فیلم با صدای علیرضا قربانی خبر از اکران فیلم در هفته پس از عید فطر دادند اما این خبر نیز نقطه پایان حواشی تمام نشدنی این فیلم نبود چراکه در فاصله یک روز تا شروع اکران، روابط عمومی فیلم خبر از تعویق اکران فیلم به دلایل فنی و آماده نبودن فیلم داد که همین موضوع با توجه به زمان طولانی تولید فیلم، بر حواشی آن بیش از پیش افزود و بسیاری گمان کردند که فشار سازمان سینمایی سبب شده تا این ماجرا پیش بیاید، اما در گفت‌وگو با علی سرتیپی، پخش کننده فیلم مشخص شد که این ماجرا فقط بخاطر مشکلات فنی ایجاد شده است.

در حال حاضر فیلم سینمایی «سال گربه» با ۱۵۲ هزار مخاطب و فروش ۸ میلیارد تومانی جایگاه سوم گیشه را به خود اختصاص داده است که نسبت به هفته گذشته با کاهش ۴۰ هزار مخاطب و ۲ میلیون مخاطب همراه بوده است. بهرام افشاری، سارا بهرامی و هومن برق نوررد از بازیگران این فیلم هستند در خلاصه داستان یک خطی فیلم سال گربه که بهرام افشاری بازیگر نقش اصلی آن است آمده است: داستان فیلم سال گربه داستان کسی است که دوست داشت معروف شود حالا به هر طریقی که شده.

در ادامه «بی بدن» با ۷۳ هزار مخاطب، «آسمان غرب» با ۴۳ هزار مخاطب، «ایلیا جست‌وجوی قهرمان» با ۲۴ هزار مخاطب، «آپاراتچی» با ۱۱ هزار تماشاگر، «نوروز» با ۸ هزار مخاطب و «پرویز خان» با فروش دو هزار بلیت به ترتیب جایگاه چهارم تا ششم گیشه را به خود اختصاص دادند.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها