یادداشت
گفتگو و گزارش

۴ آزمون استخدامی توسط جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

سرپرست جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری چهار آزمون استخدامی اختصاصی معلولان و اختصاصی فرزندان شهداء و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر خبر داد.

۴ آزمون استخدامی توسط جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

سرپرست جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری چهار آزمون استخدامی اختصاصی معلولان و اختصاصی فرزندان شهداء و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه و نیز استخدام در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد و طرح شهید زین الدین ۲ در صبح جمعه هفته جاری خبر داد.

صاحب سروش فر در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه این چهار آزمون با حضور دو هزار و ۲۶۹ نفر داوطلب شامل ۱۴۲۶ مرد و ۸۴۳ زن برگزار می شود، گفت: آزمون اختصاصی معلولان صبح روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه با حضور ۴۴۱ نفر شامل ۲۷۱ مرد و ۱۷۰ زن در دانشکده علوم انسانی دانشگاه یاسوج برگزار خواهد شد.
وی در خصوص برگزاری آزمون اختصاصی فرزندان شهداء و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر(بند ج ایثارگران) نیز اظهار کرد: این آزمون عصر روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه با حضور ۱۹۴ نفر شامل ۸۹ مرد و ۱۰۵ نفر زن در جهاد دانشگاهی استان واقع در کاشانی ۵ و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کاشانی ۱۹ برگزار می‌شود.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان نیز قرار است صبح روز جمعه ۱۸ خرداد ماه با حضور ۲۴۰ نفر شامل۱۴۵ نفر مرد و ۹۵ نفر زن در جهادانشگاهی استان واقع در کاشانی ۵ و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واقع در کاشانی ۱۵ برگزار شود.
سروش فر تصریح کرد: آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین ۲ استان کهگیلویه و بویراحمد نیز قرار است صبح روز جمعه ۲۵ خرداد ماه با حضور یک هزار و ۳۹۴ نفر شامل ۹۲۱ نفر مرد و ۴۷۳ نفر زن در دانشکده های منابع طبیعی، علوم انسانی و فنی و مهندسی ۲ دانشگاه یاسوج برگزار شود.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها