نماینده بویراحمد: نیکبخت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی کارنامه درخشانی دارد

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان نسبت به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی نگاه مثبتی دارند و امید است با کسب حداکثر آرا سکاندار این وزارتخانه شود.

نماینده بویراحمد: نیکبخت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی  کارنامه درخشانی دارد

اَفتونیوز|  مهدی روشنفکر اظهار کرد: محمدعلی نیکبخت، وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی دارای پیشینه، سوابق و تجربه کاری خوبی است و در مقایسه با سایر گزینه‌ها کارنامه درخشانی دارد.
وی افزود: بر اساس دیدگاه‌ها، برنامه‌ها و پیشنهادهای مطرح شده از سوی وی که اگر در عرصه عمل تحقق یابد بسیاری از توقعات و خواسته‌های به حق مردم در حوزه کشاورزی مرتفع خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون تاکید کرد: نمایندگان مجلس با بررسی سوابق و عملکرد نیکبخت نگاه مثبتی به وی دارند و امید است با یک آرای خوب از مجلس رأی اعتماد بگیرد.
روشنفکر افزود: پیگیری‌ها حکایت از این دارد که وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی سوابق کارآمد و مثبتی دارد و افراد خبره و کارشناس بر توانایی او شهادت می‌دهند.
وی در ادامه با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف وزارت جهاد کشاورزی، گفت: هر دستگاهی که در رأس هرم آن مدیر نباشد مشکلاتی به وجود می‌آورد وانضباط، سامان، اثربخشی و کارآیی لازم را ندارد، وزارت جهاد کشاورزی نیز با این گستردگی هر چه سریع تر باید تکلیفش مشخص شود تا تحقق اهداف ترسیم شده را دنبال کند.
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس بر لزوم همراهی و همدلی دولت و مجلس تاکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان بر وحدت دولت و مجلس تأکید فرمودند و همه باید برای رسیدن به اهداف بزرگ انقلاب اسلامی با روحیه همدلی، وحدت و برادری کنار هم باشند.
روشنفکر یادآور شد: هر چند اختلاف نظر برای پیشبرد امور لازم است، اما چوب لای چرخ گذاشتن و مانع تراشی مانع می شود از این رو همدلی و هم افزایی در بین نمایندگان مجلس و دولتمردان ضرورت دارد.
وی افزود: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، نمایندگان مجلس نیز باید نهایت دقت را در تصمیمات‌ داشته باشند و باید وقتی به نتیجه رسیدند، سریع تر کارها را انجام دهند تا وزارتخانه‌ها معطل نمانند.
 محمدعلی نیکبخت وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی در رده های بالای این وزارتخانه از جمله معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، ریاست جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مشغول فعالیت بوده است.
نیکبخت در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۲۳ خردادماه مجلس شورای اسلامی طی نامه رییس جمهور به رییس مجلس به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی معرفی شد و جلسه رای اعتماد وی ۳۰ خرداد برگزار می شود.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 1 نظر

  • 1 دردمند 1402/3/29 23:44:10

    ایشون گویا بیشتر نماینده دولته تا مجلس اخه تا حالا وزیری نبوده مخالفش باشی همش باید موافق باشی نمونه اش همین‌اوضاعه وقتی اشتباهی تو جایگاهی بشینی نمونه اش میشه همه وزرای پیشنهادی رو میگه کارنامه درخشانی داره هم خودت و هم کابینه وزرا رو دیدیم چطور درخشان بودن یکی به این آقا بگه مجلس و دولت دو نهاد متفاوته بنظرم اشتباه رفته و بیشتر تعریف و تمجید دولت رو میکنه

    پاسخ
سایر اخبار
برگزدیدها