تعطیلی ۲۶ مشاور املاک متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

معاون مسکن و بازآفرینی شهری مسکن راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی ۲۶ مشاور املاک متخلف در استان خبر داد.

تعطیلی ۲۶ مشاور املاک متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

اَفتونیوز| عبدالصاحب عزیزی امروز _شنبه هجدهم شهریورماه_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساماندهی واحدهای صنفی مشاوران املاک از مهم‌ترین برنامه‌های دولت برای حمایت از مستأجران در کهگیلویه و بویراحمد است و تاکنون ۲۶ واحد صنفی متخلف تعطیل شده است.

وی افزود: این واحدهای صنفی در کهگیلویه و بویراحمد به علت دریافت رشوه و وجه خلاف قانون و افزایش اجاره‌بها متخلف تشخیص داده شدند.

معاون مسکن و بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه میزان جریمه مشاوران به تشخیص کارشناسان اداره کل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد بر اساس نوع تخلف آن‌ها تعیین می‌شود، خاطرنشان کرد: متخلفان یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال جریمه شده‌اند.

عزیزی گفت: مستاجرانی که دارای قرارداد اجاره هستند برای دریافت تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی ودیعه مسکن به نشانی facility.udrc.ir مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: متقاضیان علاوه بر ثبت‌نام به صورت اینترنتی، می‌توانند برای دریافت این وام به اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد یا اداره‌های تابعه در شهرستان‌ها مراجعه کنند تا پس از ارائه مستندات برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شوندنظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها