یادداشت
گفتگو و گزارش

معرفی هیئت بازبین جشنواره تئاتر خیابانی معبر

اورنگ نارکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران و دبیر نخستین جشنواره تئاتر خیابانی معبر، در احکامی جداگانه‌، اعضای گروه ارزیابی و انتخاب آثار متقاضی حضور در این رویداد را منصوب کرد.

معرفی هیئت بازبین جشنواره تئاتر خیابانی معبر

اَفتونیوز| اورنگ نارکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران و دبیر نخستین جشنواره تئاتر خیابانی معبر، در احکامی جداگانه‌، اعضای گروه ارزیابی و انتخاب آثار متقاضی حضور در این رویداد را منصوب کرد.

حسنعلی فاتحی، ایمان بارون‌زاده و رحیم قرائی، اعضای گروه ارزیابی آثار جشنواره تئاتر خیابانی معبر هستند.

حسنعلی فاتحی از پیشکسوتان تئاتر گچساران، از سال ۱۳۵۷، فعالیت تئاتری خود را با بازی در نمایش «سربداران» آغاز کرد و سالهاست در زمینه بازیگری و نویسندگی فعالیت دارد.

ایمان بارون‌زاده، کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی، نویسنده و کارگردان تئاتر، سابقه همکاری با صدا و سیمای بوشهر در تولید نمایش‌های رادیویی و تدریس در آموزشگاه‌های هنرهای نمایشی را در کارنامه خود دارد.

رحیم قرائی، متولد ۱۳۵۴، دارای مدرک کاشناسی کارگردانی است که از سال ۶۵ تاکنون به عنوان بازیگر، کارگردان، طراح صحنه، طراح نور و..... مشغول فعالیت بوده است و کارگردانی دو نمایش «یک روایت از زندگی» و «دو خاطره خیس» را در کارنامه هنری خود دارد.

جشنواره تئاتر خیابانی معبر، با دبیری اورنگ نارکی، ۲۲ تا ۲۴ مهر ۱۴۰۲ در گچساران برگزار خواهد شد.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها