یادداشت
گفتگو و گزارش

فرماندار گچساران:هیچ مدیری نباید از شخص یا جناح خاصی حمایت کند

شورای اداری گچساران در روز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ تشکیل شد :

فرماندار گچساران:هیچ مدیری نباید از شخص یا جناح خاصی حمایت کند

اَفتونیوز|  شورای اداری گچساران در روز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ تشکیل شد :

روانبخش دیهیم خوب در جلسه شورای اداری گچساران ضمن تبریک روز پرستار گفت: هفته بسیج را پیش رو داریم، یاد و خاطره شهدای بسیجی را گرامی میداریم.

 

وی بیان کرد:اگر بخواهیم بسیج را در یک جمله تعریف کنیم، بسبحیان را نماد ولایتمداری، قدت، ایثار و از خودگذشتگی وصف خواهیم کرد.

 

فرماندار گچساران تصریح کرد: احیای فرهنگ بسیج در جامعه مهم بوده زیرا کشور ما با بسیج روز به روز قدرتمند شده است.

 

دیهیم خوب عنوان کرد: بسیج راهی برای زنده نگه داشتن اهداف ها و آرمانهای انقلاب است، هفته بسبج فرصت خوبی برای تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب خواهد بود.

 

وی گفت: بسیج باید همیشه پر رونق تر و زنده تر از روز قبل باشد، تداوم ما به بسیج بستگی دارد،زیرا آنچه که زاییده فکر امام است مهم بوده و باید آن راپویاتر کرد.

 

فرماندار گچساران با اشاره به حضور پر شور مردم شهرستان در راهپیمایی حمایت از مردم غزه و تقدیر و تشکر از آنها خاطرنشان کرد: خرید سیستم صوتی برای راهمیمایی و مراسمات شهرستان ضروری است.

 

دیهیم خوب با اشاره به برپایی نماز در ادارات بیان کرد:نماز یک وظیفه دینی و معنوی بوده و ادارات نیز باید در این خصوص پای کار باشند و تذکرات را رعایت کنند، همه مدیران دوست دارند برای ادای نماز در صف اول قرار گیرند، تمام‌پرسنل و مدیران باید در صف اول نماز حضور داشته و این تکلیف دینی را با شکوهتر انجام دهند.

 

وی افزود: امسال انتخابات را پیش رو داریم که یکی از مهم ترین رویدادهای سیاسی نظام‌جمهوری اسلامی بوده و نماد مردم سالاری دینی است.

 

فرماندار گچساران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ابتدای سال ادامه داد: رهبرانقلاب در ابتدای سال راهکارهایی را در خصوص انتخابات  ارائه داده و آنها را مشخص کردند که مسیر راه بر اساس آنها برای ما مشخص شده است.

دیهیم خوب اضافه کرد: امنیت، سلامت، رقابت و‌مشارکت چهار مولفه ای است که رهبر انقلاب در بیانات خود برای برگزاری انتخابات تاکید کردند و این ها را باید ما مدیران ایجاد کنیم، هیچ مدیری نباید سوء گیری کرده و از هیچ شخص یا جناح خاصی حمایت یا جبهه گیری کند و اگر مدیری از تجهیزات یا اختیارات ادارات خود برای شخص یا گروه خاصی استفاده کند با او به صورت قانونی طبق دستور استاندار برخورد خواهد شد.

 

فرماندار گچساران اظهار کرد: چندین گلزار شهداء روستایی مشکل آب و برق آن برطرف نشده که باید برطرف شود.

 

سرهنگ صالحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران نیز در این جلسه گفت: شعار محوری هفته بسیج امسال " بسیج امید ملت ایران" نامگذاری شده است.

 

وی بیان کرد: از ۲۹ آبان تا ۵ آذر هفته بسیج نامگذاری شده و در این هفته ۵۰ عنوان برنامه در گچساران برگزار می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران تصریح کرد: رهبر فرمودند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء بسیار مهم است.

 

صالحی با اشاره به انجام فضاسازی  هفته بسیج گفت: نشست های جهاد تبیین در تمام ادارات در هفته بسبج صورت گیرد،هر دستگاه اجرایی با خانواده شهداء دستگاه مربوطه خود در هفته بسیج دیدار کند.

 

وی گفت: خدمات ادارات در هفته بسیح پر رنگ تر و با کیفیت تر انجام شود، ۵ آذر به عنوان دفاع امنیت و اقتدار نامگذاری شده در تمام محلات رزمایش برگزار خواهد شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران خاطرنشان کرد: نذر خون از سوی بسیحیان نیز در این هفته انجام می شود،در سال آینده کنگره ملی شهداء را خواهیم داشت، گچساران به عنوان معبر شهداء مطرح بوده و انید می رود تا دستگاه های اجرایی در این خصوص همکاری لازم را انجام دهند.

 

سرهنگ ارسلان خادمیان فرمانده انتظامی گچساران گفت: حمایت و همکاری تمام ادارات در بحث امنیت در اولویت کاری همه قرار گیرد.

 

وی افزود: با توجه به نیروی انسانی کم، باید تدابیری از سوی تمام دستگاه ها جهت حفظ اموال ادارات انجام شود، هر چند گچساران از امنیت بسیاری خوبی برخوردار است.

 

فرمانده انتظامی گچساران اضافه کرد: با توجه به انتخابات پیش رو دشمنی دشمنان بیشتر خواهد شد و باید تمام مسائل را در دستگاه ها در نظر گرفت.

 

علیزاده معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران افزود: بسیج نماد و مظهر ایثار و از خودگذشتگی است.

 

وی عنوان کرد: بسیح در تمام صحنه های انقلاب و حوزه های مختلف مخلصانه در راستای خدمت به مردم و ایران اسلامی مای کار بوده و اقدامات بسبار خوبی را انجام داده است.

منبع:فارسنظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها