رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران خبرداد؛


راهیابی ۳ اثر نمایشی از شهرستان به جشنواره تئاتر منطقه ای

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران خبرداد: راهیابی ۳ اثر نمایشی از شهرستان به جشنواره تئاتر منطقه ای

راهیابی ۳ اثر نمایشی از شهرستان به جشنواره تئاتر منطقه ای

اَفتونیوز| رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت : در بخش صحنه ای نمایش نسناس به نویسندگی وکارگردانی مسلم نارکی ،  نمایش لولیدن در خواب کسی که هرگزنخوابیده بود به نویسندگی حسن ذاکری و کارگردانی داود پارسا ودر بخش خیابانی نمایش حکایت درد سرهای یک زندگی به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی داود هاشمی  به جشنواره تئاتر منطقه ای فجر راه یافتند.

 

اورنگ نارکی اظهار داشت :این ۳ نمایش در مرحله منطقه ای با دیگر استانهای به رقابت خواهند پرداخت و آثار منتخب به چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه خواهند یافت.

وی ابراز امید واری کرد :انشالا این تلاش و کوشش تداوم داشته باشد و بتوانیم چراغ جشنواره‌های تئاتر منطقه‌ای را همچنان پر رونق روشن نگه داریم.

نارکی گفت : برگزاری چنین رویداد‌هایی اگر نتواند قلب و دل‌ها را به یکدیگر نزدیک کند، آورده‌های هنری آن قابل اعتنا نخواهد بود. چرا که در زمانی این آورده‌های هنری ارزشمند است که این رویداد اجرا شده باشد و استان‌های ما در کنار هنرمندان خود بتوانند به آرمان شهر تمدن اسلامی دست یابند.

گفتنی است:  ۵۰ نفرهنرمند هنرهای نمایشی شهرستان گچساران در تولید این ۳ نمایش حضور داشته اند.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 0 نظر

شما اولین نظر دهنده باشید!

سایر اخبار
برگزدیدها