اختصاصی اَفتونیوز


نقدی بر تناقض های گفتاری و عملکردی استاندار/ یک بام و دوهوای « احمدزاده»

جناب احمد زاده باشه منتخبین مردم در کار و مدیریت شما دخالت نمی کنند اما به شرطی که خود از حامیان دولت از نخبگان و افراد شایسته استفاده کنید، چگونه انتظار دارید با این حکم‌های مشاوری که برای عده ای افراد فاقد روزومه و صفر کیلومتر یا تفکرات فرسوده ای در دولت احمدی نژاد که سال‌ها امتحان خود را با نمره مردودی در آموزش و پرورش استان پس داده اند بسپارید و ما رسانه ها، مردم و منتخبین سکوت کنند.

نقدی بر تناقض های گفتاری و عملکردی استاندار/ یک بام و دوهوای « احمدزاده»

اَفتونیوز| استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آخرین اظهارات خود در نشست روز معلم تاکید کرده که دولت برای تغییر مدیران از افراد بیرون از دولت فرمان نمی پذیرد، بدون هیچ گونه سوگیری سیاسی مخالفان و موافقان احمدزاده به فراست میدانستند این جملات استاندار خطاب به دو منتخب مردم یعنی تاج گردون و بهرامی می باشد.

اینکه باید به تفکیک قوا احترام گذاشته شود موضوعی است که حداقل طی سه سال اخیر  به اشکال مختلف توسط این رسانه مورد تاکید قرار گرفته است اما جناب احمدزاده هیچ گاه به این توصیه ها و انتقادات التفاتی نداشت.

نگاهی به انتصابات و لیست مشاوران استاندار و رفتار و عملکردشان و سوابقشان حاکی از آن  استان است که استان در این سه سال عملا وارد بن بست مدیریتی شد.

آنگاه که با آوردن عزت خواه و سبحانی نیرو های نزدیک به روشنفکر عملا آموزش و پرورش مورد تاخت و تاز قرار گرفت، موارد زیادی از تبعیض ها در نقل و انتقالات، اهدای تسهیلات و تصدی مناصب صورت گرفت، اداره کل صمت توسط روزبهان عنصر نزدیک به روشنفکر نیز وضعیت بهتری نسبت به آموزش و پرورش نداشت، حضور واعظی نزدیک به موحد سبب فاجعه مدیریتی شد و در سال ۱۴۰۱ به اساس سندی که در این رسانه انتشار یافت عملا ۵۹ میلیارد از تسهیلات مشاغل خانگی بازگشت خورد. در اداره کل محیط زیست وابسته به روشنفکر  وضعیت نیز شرایط به مراتب بدتر از این بود به گونه ای که فقط در سال ۱۴۰۲ چهار پلنگ در مناطق گناوه لری، تنگ مهریان و خائیز کهگیلویه تلف شد، در اداره کل منابع طبیعی و دوران مدیریت جاوید بخت نزدیک به موحد بلوط های استان بیشترین خسارات را از پروانه جوانه خوار خورد، استخدام های شرکت برق، شرکت گاز و پتروشیمی های گچساران و دهدشت اغلب با توصیه های نمایندگان صورت گرفت.

این موارد فقط تعداد انگشت شماری از مسائلی مدیریتی بود که بواسطه نزدیکی استاندار به نمایندگان استان صورت گرفت و امروز شخص احمدزاده تاکید می کند دولت به توصیه های بیرون از دولت عمل نمی کند عملا تداعی گر یک سیاست [ یک بام و دوهوا] است‌.

صحبت های اخیر احمد زاده در حالی صورت گرفته است که شخص رئیس جمهور  در نشست یا فرمانداران، استانداران و وزرا بارها بر تعامل مثبت با نمایندگان تاکید کرده حتی اگر آن نماینده همسو با دولت نباشد. 

جناب آقای احمد زاده! منتخبین مردم در کار و مدیریت شما  دخالت نمی کنند اما  به شرطی که خود از حامیان  دولت از نخبگان و افراد شایسته استفاده کنید، چگونه  انتظار دارید با این حکم‌های مشاوری که برای عده ای افراد فاقد روزومه  و صفر کیلومتر یا تفکرات فرسوده ای در دولت احمدی نژاد  که سال‌ها امتحان خود را با نمره مردودی در آموزش و پرورش استان  پس داده اند بسپارید و ما رسانه ها، مردم و منتخبین   سکوت کنند؟!

چرا در گذشته  تا با مهلت نقد  تفکرات همسوی خودتان و دخالت شان در انتصابات فرا میرسید،  میگفتید نظر مشورتی هست در حالی از دو سال پیش همه میدانستند فلان اداره سهم فلان نماینده هست و  فلان دستگاه سهم فلانی است! و بعد از انتصاب نیز نوع انتشار و عامل انتشار و تشویق و تحسین ها نشان میداد کار از دخالت گذشته و خود نمایندگان خود انتصاب میکنند! آیا میتوانید مدعی شوید برای انتصاب معاون سیاسی و معاون امور عمرانی استاندار با آقایان موحد و روشنفکر فرمان پذیری صورت نگرفت؟!

مشاوران شما کسانی هستند که بدون رعایت اصول و قواعد و سلسه مراتب در استانداری  تنها هنرشان انتشار لیست مدیرانی ست که قرار است عزل و نصب شوند در حقیقت استانداری امروز مصداق جمله معروف [کر کدخدا دختر کدبانو]شده است.

 جناب استاندار، وقتی در این بزنگاه حساس منابع و فرصت‌ها با افراد ناتوان سپرده شده است و وقتی مشاوران شما را افراد تهی از علم و اندیشه و کارنامه و تجربه پر کرده اند چگونه انتظار دارید مردم خارج از دولت نسبت به انحرافات  واکنش نشان ندهند؟ جناب آقای احمدزاده در لیست جذب شده نیروی های خدماتی وزارت کشور آیا عدالت شد؟ آیا در استخدام ۱۰ نفر طرح شهید زین الدین، شما و معاون توسعه و منابع استانداری با مساوات و عدالت برخورد کردید؟ یا فرمان پروپاگاندی قدرتمند اصول گریان ر اطلاعت امر کردید؟ جناب استاندار دلسوز انقلابی با این همه تبعیض ها و سیاسی بازی در خلوت به فکر فرو رفته اید!؟ 

القصه صحبت ما این است، منتخبین مردم با هر دین و جریانی نمایندگان همین مردمی هستند که شما و همه جریان اصول گرایان آنها را ولی نعمتان انقلاب میدانند، بخشی از همین مردم به آقایان بهرامی و تاج گردون رای داده اند و انتظار دارند با تعامل مثبت و اثرگذار شما به سیستم مدیریتی استان ساماندهی شود، در نهایت مردم نباید احساس کنند شخص اول دولت در استان این روزها مشغول سیاسی بازی شده و از وظایف اولیه دولت به دور افتاده است.نظرات پس از تایید انتشار خواهند یافت
کاربر گرامی نظراتی که حاوی ناساز، افترا و هر گونه بی حرمتی باشند منتشر نخواهند شد.

ارسال نظر
نظرات ارسالی 19 نظر

 • 1 ناشناس 1403/2/23 8:12:30

  اگر در زمان تاجگردون روشنفکر هم نماینده بود هیچی توی دستش نبود حتی مدیران شهرستان مارگون را نمی توانست جابجا کند عقل کل

  پاسخ
 • 2 کرزنگلو 1403/2/22 16:37:50

  درست وحسابی گفتی

  پاسخ
 • 3 یاسوج 1403/2/22 15:17:26

  پاسخ ب وجدان زاده ....وجدانا وجدان نداری ....چند گرفتی ...از موحد ..معلوم است اجیر و نوکر موحد هستی ..برو بمیر مدیر ..افتونیوز مردم دار ...پدرش از مالکین اولیه دهدشت بوده نیاز مالی نداره پاچه خواری کسی را انجام بده ...تو بی بته هستی ...اقای بی وجدان زاده برو بمیر

  پاسخ
 • 4 صداقت وجدان زاده 1403/2/21 23:58:17

  از اینکه استاندار در بخش هایی ضعیف عمل کرده اما نقدها ویادداشت های افتونیوز نیز کاملاً سیاسی ، قوم گرایی ومغرضانه وگاهاً بی خردانه است ایشان چنان از بهرامی ویا تاجگردون تعریف وآنها را مقابل نمایندگان فعلی واستاندار قرار می دهد که حتی خودشان هم خبر ندارند. روزی نیست که برعلیه موحد نگوید وننویسد می نویسد موحد باید چنان می کرد تا استان آباد شود اما حق اظهار نظر را درخصوص مدیران از او سلب می کند تمام نقد هایش چنان رنگ سیاسی وقوم گرایی دارد که اگر راست هم بگوید کسی باور ش نمی کند پیش از انتخابات اخیر چنان از عملکرد نماینده قبل دربرابر موحد دفاع می کند وتخم تفرقه ودو دستگی را درشهرستان می پاشد که انگار آنها دشمنان قدیمی وقسم خورده ی همدیگرند. ولی الان که مشکلی برای آن نماینده بوجود آمده روزه سکوت گرفته .ودائم به با زره بین دنبال فیش ابراهیم موحده چوپان آنقد از روی جهالت دروغ گفت که کسی راستش را هم باور نمی کند

  پاسخ
 • 5 دلسوز نظام 1403/2/21 21:37:28

  جناب استاندار چرا عوامل آموزش و پرورش عشایر و معاون پرورشی آموزش و پرورش بویراحمد از اصلاحطلبان دو آتیشه هستند. گاها" با افکاری خطرناک تر از اصلاحطلبان. چرا زمانیکه روشنفکر منتخب مردم بود نیروهای اصلاحطلب بکار گرفته می شدن ولی الان یادت اومد که دولت اصولگرا می باشد. مگر تا دو ماه پیش رئیس آموزش و پرورش بویراحمد اصلاحطلب محض نبودند. جناب استاندار بدانید که دوران استانداری جنابعالی، بهار اصلاحطلبان بود. منافع منافع منافع

  پاسخ
 • 6 رضا 1403/2/21 17:46:12

  اتفاقا آقای احمدزاده از زمان ورودش به استان تنها همین حرفش درست هست،چرا اگر همسو با دولت و مجلش انقلابی نیستند در انتخابات شرکت کردند غیر از این هست که خودشون اصلاطلب جازدند تمام هواداران را گول دادند و بدون شک اینا منافع طلب هستند نه اصلاحطلب،آلان هم شدند نوکر حلقه به گوش قالیباف و یا بایست منت سردار فرار بر قرار ترجیح داده را بکشند و یا مطیع شش کلاسه باشند،و الحق والانصاف اینا به گرد پای همین سردار و همین شش کلاسه نمیرسند،بابا عزت و آبرو را برای خودتان نگه میداشتید چرا اینقدر منافع طلب و انحصار گرا باسید،مگه شما از خاتمی و رفسنجانی ...بیشتر بلد بودید،حیف و صد حیف ...

  پاسخ
  • 6 - 1 صادق پاسخ به : رضا 1403/2/21 22:40:16

   جناب استاندار ، (( رطب خورده ، چون کند منع رطب ؟؟؟؟)) لیستی که توی استانداری بکارگرفتی ، هیچگاه سابقه نداشته !!! حالا میخوای دست پیش بگیری که پس نیافتی ؟؟؟؟؟ نگران نباش !!!! تاجگردون خودش گفت تا حالا با شما هیچ گفتگویی در این خصوص نداشته !!! چون هیچ لزومی نداره !!!! تعاملات لازم رو از خود وزارت کشور پیگیری و درست می کنه !!! خدایی ، شما به ............ باید مدیر بگین ؟؟؟؟ ایشون تنها کاری که بلد است ، نصب ۲۰۰ عد هالوژن در حیاط شبکه بهداشت بود !!!!!!! و البته پول اون بعلاوه رنگ روغن دیوارهای بیرونی شبکه همه از محل اعتبارات پزشک خانواده شهری است که باید مسئولین نظارتی بخصوص سازمان بازرسی و دیوان محاسبات این موضوع رو پیگیری کنن !

 • 7 کلاکرو 1403/2/21 16:38:2

  تاجگردون این روزها در تهران خوب زد و بند ایکنه بدبخت و بهرامی که نونه چه کنه سه ماه دیگه همه قربون همو روشنفکر ایرن

  پاسخ
 • 8 بویراحمد خین ودل 1403/2/21 16:37:3

  ایطو که معلومه بهرامی ترب من دهسش نی

  پاسخ
  • 8 - 1 پارس پاسخ به : بویراحمد خین ودل 1403/2/23 0:39:6

   جون ختون همه دونه پوس پیاز من دس بهرامی نیست کسی را نمیشناسه ولی تاجگردون شاید زد وبنده داشته باشه اکثریت مجلس هم اصولگراها چند آتیشه هستن که به نظرم بهرامی برگرده خونه دردش کمتره

 • 9 سینایی 1403/2/21 15:50:32

  جناب آقای استاندار بودجه آسیب های اجتماعی را آقای نوری به موسسه هدایت خواه و فضیلت بردن

  پاسخ
 • 10 فرض الله 1403/2/21 15:47:14

  جناب آقای احمدزاده شما که مصلحی و پیوند و افضل همه کاره ات شدن چطور میخوای برای استان تصمیم بگیری

  پاسخ
 • 11 فرج الله ناصر بخش 1403/2/21 15:45:34

  ای داد بیداد از این همه تناقض

  پاسخ
 • 12 لیزک 1403/2/21 15:45:11

  جناب آقای احمدزاده مردم مومن ودیوار بنده اصولگرا هستم اما در جذب ۱۰ نفر استانداری ظلم کردین

  پاسخ
 • 13 ن 1403/2/21 15:44:28

  تحلیل دقیق و منطقی

  پاسخ
 • 14 شهروند هم استانی 1403/2/21 14:22:12

  سلام .خواستم عرض کنم که درهردولتی قطعا تعامل بامنتخبین مردم لازم وملزم می باشد .قطع به یقین این استاندار محترم با عملکرد گذشته خود نمی تواند با منتخبین استان کنار بیاید وباید قبول کند که همین حالا جایش را باید به کسی بدهد که با نمایندگان جدید تعامل داشته باشدلذا این تغعیر وتحدلات طبیعی بنظر می رسد.واین شخص بااین تفکرواین تیم مدیریتی نمی تواند برای مردم مفید فایده وجوابگوی خواسته های مردم استان باشد چون عملکرد خودراپس داده اند ونشان داده اند که نمی توانند جوابگوی خواسته های مردم حوزه های انتخابیه استان باشند.بنابرین شایسته است که استاندارمحترم وتیم مدیریتی او قبل از هرتعغیری برنامه ریزی های لازم را انجام دهند

  پاسخ
 • 15 حسن 1403/2/21 14:16:15

  به خدا به پیر به پیغبر احمدزاده باید ببرن مساجد یکی روضه بخونه تا این گریه کن به درد این حرفا نمیخوره

  پاسخ
  • 15 - 1 گریه کردن هم بلد نیست خودشو به گریه کردن زده بود پاسخ به : حسن 1403/2/21 21:39:31

   گریه کردن هم‌ بلد نیست خودشو به گریه کردن زده بود

 • 16 دانشجو 1403/2/21 13:23:37

  معاون اقتصادی استاندار خواهرزاده امام جمعه محترم یاسوج است و به سفارش ایشان گمارده شد

  پاسخ
سایر اخبار
برگزدیدها